Program do obróbki RAW DxO PhotoLab  Nik collection – Black Friday 50% off

Program do obróbki RAW DxO PhotoLab Nik collection – Black Friday 50% off

Oferta oprogramowania firmy DxO obejmuje:

Nik COLLECTION BY DxO to pakiet siedmiu wtyczek fotograficznych do programów Adobe Photoshop, Lightroom Classic i DxO PhotoLab, który oferuje 200 ekskluzywnych presetów i kreatywnych efektów, a także wiele narzędzi do retuszu zdjęć. 

Oprogramowanie DxO PHOTOLAB 5

DxO PHOTOLAB to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do konwersji RAW dla komputerów w systemami Mac i PC, które automatycznie koryguje wady optyczne, rozszerza zakres dynamiczny zdjęć i usuwa szumy cyfrowe bez rozmywania drobnych szczegółów (#DeepPrime).

Oprogramowanie DxO FILMPACK

DxO FILMPACK, oprogramowanie, które wiernie odtwarza styl, kolory i ziarno analogowych filmów. Efekty ze starych klisz gwarantowane.

Program dla fotografa – DxO VIEWPOINT

DxO VIEWPOINT – oprogramowanie, które koryguje nawet najbardziej skomplikowaną perspektywę i przywraca naturalne proporcje obiektów na zdjęciach szerokokątnych.

Wypróbuj rozwiązania DxO za darmo

Wypróbuj pełną, nieograniczoną wersję przez 30 dni. Nie musisz płacić – pobierz darmową, wersję próbną DxO

Full, unlimited version for 30 days. No payment required. Quick start tutorials.
Pobierz darmową, wersję próbną DxO PhotoLab, ViewPoint, Nik Collection, FilmPack.

Oprogramowanie dla fotografa DxO

DxO projektuje i sprzedaje zaawansowane oprogramowanie do edycji zdjęć dla milionów fotografów amatorów i ekspertów. Rozwiązania firmy, oparte na rozległej wiedzy z zakresu optyki, oferują najskuteczniejsze na rynku narzędzia do korekcji i obróbki zdjęć. Ponad miliard zdjęć zostało już poddanych edycji przy użyciu produktów firmy. Wiedza firmy DxO jest powszechnie uznawana i regularnie nagradzana przez najbardziej wpływowe media branżowe. Kilkakrotnie otrzymywała nagrody od TIPA i EISA, dwóch stowarzyszeń działających odpowiednio w Stanach Zjednoczonych i Europie. DxO jest firmą dynamiczną i myślącą przyszłościowo, a jej strategia komunikacyjna i marketingowa obejmuje regularne premiery produktów i comiesięczne promocje.

Related Images:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *