Spis obiektów noclegowych na terenie Karpacza

Karpacza wzorem wielu europejskich miast prowadzi ewidencję lokali, które oferują usługi hotelarskie. Wszelkie hotele, motele, schroniska, kwatery prywatne i pensjonaty w Karpaczu skatalogowane są w bazie, która znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Karpacza.
.

Pensjonat w Karpaczu

.
Obecnie trwają prace mające na celu wprowadzanie jednolitego oznaczenia lokali. Każdy hotel, kwatera czy pensjonat w Karpaczu będzie miał tabliczkę. Na tabliczce znajduje się herb Karpacza, adres miejskiej strony www oraz napis USŁUGI HOTELARSKIE i nr ewidencyjnym obiektu.

Wprowadzone oznakowanie ma na celu zapewnienie, że świadczone „usługi hotelowe” są realizowane zgodnie z obowiązującym prawem.

Spis obiektów noclegowych na terenie Karpacza dostępny jest na stornach www.karpacz.pl i www.karpacz.eu. Warto zapoznać się z tym spisem planując Boże Narodzenie czy Sylwester 2009 w Karpaczu. Miłej lektury.

One thought on “Spis obiektów noclegowych na terenie Karpacza

  1. Jeżeli szukacz części do swojej maszyny zaglądnij do

  2. Ja bym polecił przy okazji inną stronę z noclegami także w Karpaczu i nie tylko, w bazie jest już ponad 900 ofert noclegów z całej Polski ciekawenoclegi.pl Zapraszam do odwiedzin 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Po długuej trasie należy Ci się odpoczynek - najlepiej wśród skandynawskich mebli