Plastikowe zakrętki od butelek i kartoników – zbieramy razem!

nakretki-od-butelek W nawiązaniu informacji o zbiórce plastikowych zakrętek od butelek (np. po wodzie mineralnej czy napojach gazowanych) oraz kartoników (np. po mleku czy sokach owocowych) miło jest mi poinformować, że sprawdzone.info podjęło działania na szerszą skalę, tzn. poza Kaźmierzem Wielkopolskim. Samem trudno uzbierać kilogram plastiku w nakrętkach. Trwa to bardzo długo. Dlatego też osoby z nami współpracujące poinformowały o przedsięwzięciu znajomych, przyjaciół a także współpracowników. Każdego dnia przychodząc do pracy znajduję na biurku kilka zakrętek. Teraz zbieramy razem.

Osoby, które chciały by przekazać zakrętki proszę zapoznanie się z tymi informacjami lub o kontakt mailowy mckornik_com @ o2 .pl.

8 thoughts on “Plastikowe zakrętki od butelek i kartoników – zbieramy razem!

 1. Jeżeli szukacz części do swojej maszyny zaglądnij do

 2. Zbieram zakrętki od dwóch miesięcy. Proszę podać adres na jaki można dostarczać zakrętki.

 3. dziękuje za odzew – co do przekazania zakrętek
  proszę o kontakt na adres mckornik_com @ o2 . pl to ustalimy szczegóły

 4. ja i moi znajomi z Warszawy zbieramy nakrętki proszę o podanie gdzie możemy je przekazać, słyszałam że mogą posłużyć chorym dzieciom np. na operację bądź wózek. Będę wdzięczna za informację.

 5. Witam ja i mieszkańcy miasta Żory zbieramy nakrętki plastikowe na wózek inwalidzki dla 23 letniej Marty z Siemianowic Śląskich osoby mieszkające w pobliżu tych miast chcące pomóc w naszej akcji proszone są kontak na adres meilowy mazu39@o2.pl z dopiskiem „nakrętki” lub tel. 694823416
  Zapewniamy odbiór zgromadzonych nakrętek(większe ilości)od zbierających.

 6. Od roku zbieramy nakrętki z córką, która zanosiła je do szkoły. Teraz akcja w szkole się zakończyła, a nam zostało przyzwyczajenie do zbierania nakrętek. Już mamy prawie pół kilograma. Gdzie mogłabym je oddawać? Mieszkam obok Siemianowic Śl.

 7. Witam jestem mieszkańcem Siemianowic śląskich, proszę o kontakt mailowy (powerman@op.pl) gdzie w Siemianowicach śl można oddawać takowe nakrętki na ten szczytny cel ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Po długuej trasie należy Ci się odpoczynek - najlepiej wśród skandynawskich mebli