Tommy Emmanuel w Polsce – koncerty już w listopadzie

Tommy Emmanuel –  „muzyk muzyków” – australijski gitarzysta przez największe autorytety w branży uznany jest za jednego z najwybitniejszych żyjących muzyków swojego gatunku zagra w Polsce.

Tommy Emmanuel wystąpi na koncertach:

  • 20 listopada w Warszawie – klub Palladium
  • 22 listopada w Łodzi – klub Wytwórnia
  • 23 listopada w Toruniu –  aula Uniwersytetu im. M. Kopernika

Szczegóły dotyczące koncertów znają Państwo na stronie http://www.tommyemmanuel.pl/Tommy Emmanuel pojawi się także podczas wrocławskiego festiwalu Gitara 2010.

Tommy Emmanuel występował i pracował z tak wybitnymi artystami jak: Sir George Martin, Stevie Wonder, Eric Clapton, Michael Bolton, Chet Atkins, Jerry Reed, James Burton, John Denver, Albert Lee, Robben Ford, Larry Carlton, Dave Koz, Martin Taylor, L Joe Walsh, Warren Hill, James Morrison, John Farnham, Roberta Flack, Randy Goodrum, David Hirshfelder, The Chieftains i innymi.

Unikalny sposób gry Emmanuela ? nazywany „finger style”? przypomina technicznie sposób grania na fortepianie. Obecnie Tommy posiada wielu naśladowców, jednak trudno jest im zbliżyć się do jego kunsztu. Znakomity kontakt z publicznością sprawia, że jego koncerty są niezapomnianym, wyjątkowym przeżyciem.

Agencja Fotograficzna PAFTJednym z patronów medialnych tego wydarzenia jest Polska Agencja Fotograficzna TERYTORIUM.

REKLAMA

One thought on “Tommy Emmanuel w Polsce – koncerty już w listopadzie

  1. Jeżeli szukacz części do swojej maszyny zaglądnij do

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Po długuej trasie należy Ci się odpoczynek - najlepiej wśród skandynawskich mebli