Polka w Rzymie

Cześć!

13 maja 2014 roku przeprowadziłam się do Rzymu. Już przed przeprowadzką poszukiwałam blogów, stron, portali społecznościowych gdzie mogłabym poznać Polaków mieszkających Rzymie.  Poszukiwałam również informacji o wydarzeniach kulturalnych adresowanych do polaków. Jednak jedyne co znalazłam to garstka mało istotnych wiadomości na stronach, których głównym celem jest zbieractwo wyświetleń, bądź posty sprzed trzech lat. Stąd też inicjatywa strony, gdzie będę zamieszczać praktyczne informacje, które będę przydatne zarówno turystom jak i osobom decydującym się na przeprowadzkę do Rzymu.

Będę starała się docierać do najciekawszych wydarzeń oraz śledzić newsy zamieszczając je dla was na tej stronie. Ponadto część postów będzie dotyczyła moich doświadczeń, oraz spostrzeżeń, czasem również absurdów życia codziennego. Łącznie z trudami nauki języka. Chciałabym też stworzyć kącik towarzyski. Możliwość wymiany numerami telefonu, czy adresami. Być może w przyszłości zainicjować jakiś meeting. Mam nadzieję, że strona okaże się pomocna.

Dodatkowo zawodowo zajmuję się pośrednictwem pomiędzy osobami fizycznymy a INPSem (ZUSem) i Agenzia delle Entrate ( Skarbówka ) więc jeśli macie jakieś konkretnie pytania chętnie odpowiem. 

Wszystkie wpisy o Włoszech dostępne w kategoriihttps://sprawdzone.info/category/italia/

Kontakt ze mną najlepiej przez komentarze na stronie.

Polka w Rzymie - Panorama Rzymu DSCN9243

 

One thought on “Polka w Rzymie

  1. Jeżeli szukacz części do swojej maszyny zaglądnij do

  2. Czesc mam na imie andrzej mieszkam z rodzina w Holandi i postanowilem nauczyc sie jezyka Wloskiego. Ucze sie tez tzn.mosze nauczyc sie Holenderskiego dobrze! ale jak narazie idzie mi to niemrawo,dlatego postanowilem zrobic tak jak napisalem a ze wloski jest zblizony do laciny jak mniemam a lacina do Polskiego. Interesuja mnie tez wlochy ze wzgledu na walory turystyczne a planojemy wakacie .narazie tyle w skrocie bede do ciebie co jakis czas zagladal narazie ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *