Podatki i opłaty lokalne – Kaźmierz na tle powiatu szamotulskiego

W czasie kampanii wyborczej na Wójta Gminy Kaźmierz przygotowałem zestawienie podatków w gminie Kaźmierz i w gminach należących do powiatu szamotulskiego. Zapraszam to zapoznania się z kilkoma „tabelkami”.

Powiat szamotulski – podatki ustalone na rok 2010

Zobacz zestawienie Podatki w roku 2010 – powiat szamotulski plik pdf.

Powiat szamotulski – podatki ustalone na rok 2011

Zobacz zestawienie Podatki w roku 2011 – powiat szamotulski plik pdf.

Zbiór uchwał – Podatki w roku 2011 – powiat szamotulski – uchwały rad miast i gmin – plik .zip (ok. 0,5 MB)

Wspominałem, że Pniewy mają najwyższe podatki – ale w zamian za to np. Burmistrz Gminy Pniewy oferuje swoim mieszkańcom SISMS.pl –  bezpłatny serwis informacyjny sms.

Poznaj obwieszczenie Ministra Finansów – stawki podatków i opłat lokalnych na 2011 r.

Informacja w sprawie stawki podatku określonej w art. 5 ust. 1 pkt 2 lit. d ustawy o podatkach i opłatach lokalnych – Obwieszczenie Ministra Finansów z dnia 30 lipca 2010 r. w sprawie górnych granic stawek kwotowych podatków i opłat lokalnych w 2011 r. (M. P. z dnia 6 sierpnia 2010 r. Nr 55, poz. 755). PDF.

REKLAMA

3 thoughts on “Podatki i opłaty lokalne – Kaźmierz na tle powiatu szamotulskiego

  1. Jeżeli szukacz części do swojej maszyny zaglądnij do

  2. Wspaniałe zestawienie podatków z dwóch lat 2010-2011 ! Bardzo czytelna jest myśl przewodnia twórców tych obciążeń/niewielka większość mieszkańców naszej Gminy dopiero co ICH wybrała!/. Niedługo otrzymamy nowe nakazy podatkowe-wyższe! „Pięknie” korespondują z tym tematem uchwały ostatniej sesji Rady, która pensję wójta powiększyła o 620 złotych/co miesiąc ten urzędnik pobiera teraz 11 tysięcy 480 złotych??!. Diety radnych też podniesiono kolejną uchwałą o 10%! Mam pytanie do niektórych wyborców-czy skok na naszą wspólną, jedyną kasę, też uzgadnialiście wspólnie i w porozumieniu?!!! Mieliście przecież szansę-drugi kandydat dla przykładu chciał znacząco obniżyć i tak już bardzo wysoką pensję wójta. Jutro będziecie i tak psioczyć na Tuska, Komorowskiego, na PO,PSL,PIS…..! Przecież MY jesteśmy OK.?!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Po długuej trasie należy Ci się odpoczynek - najlepiej wśród skandynawskich mebli