Plastikowe zakrętki od butelek – zbiórka

W odpowiedzi na wiele pytań, które dostaje mailem przekazuję wszystkim zainteresowanym aktualną informację od koordynatora akcji Zakretki.info

Akcja Zakretki.info początkowo prowadzone przez studentów Uniwersytetu Rolniczego, ze względu na dynamiczny rozwój została przekazana pod skrzydła Fundacji Nauka i Kultura, Akcja działa na identycznych zasadach jak dotychczas.

Zakrętki dostarczamy do naszych koordynatorów na terenie całego kraju ( co kilkanaście dni uruchamiany jest kolejny koordynator ). Docelowo chcemy posiadać koordynatora w każdym województwie, aby ludzie mieli 100% pewność że ich zakrętki trafiają na właściwy cel, a nie są rozrzucane w lesie jak to miało ostatnio miejsce w północno zachodniej części polski.


Finansowanie działań związanych z prowadzeniem akcji udało się sfinansować z funduszy naszych sponsorów.
Akcja nasza jest najbardziej wiarygodną akcją na terenie Polski ze względu na fakt iż wszystkie nasze działania są jawne, a Fundacja Stara się o Status Organizacji Pożytku Publicznego, dzięki czemu wszelkie przepływy finansowe będą ogólnodostępne, oraz będzie mogła oficjalnie starać się o pozyskanie finansowania z 1% podatku.

Akcja posiada Oficjalny profil na Facebook, już wkrótce pojawią się konkursy, panel edukacyjny dla szkół oraz rozpoczniemy przygotowania do Zakrętka Day na którym zamierzamy pobić rekord Guinessa.

Wszelkie informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej www.zakretki.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Po długuej trasie należy Ci się odpoczynek - najlepiej wśród skandynawskich mebli