Konsultant ślubny organizuje śluby dla wesela wszystkich

Nie ma co tu kryć – zarówno zimą jak i latem Karkonosze a szczególnie Karpacz mają turystom wiele do zaoferowania. A dla Młodej pary dodatkowo dają: piękne krajobrazy, czyste powietrze oraz znakomite warunki do uprawiania sportów. I to właśnie ta atrakcyjna lokalizacja zapewnia Gościom Pensjonatu Royal niezapomniane wrażenia i wspomnienia.  Pensjonat w Karpaczu Górnym położony jest na wysokości 850m nad poziomem morza. Świetne miejsce w którym możliwa jest organizacja wesela.

Konsultant ślubny gwarantuje komfortowe przygotowanie wesela i ślubu. Przygotowujemy całość imprezy: noclegi i pyszne jedzenie. Pensjonat dysponuje pokojami dwu- i trzyosobowymi oraz pokojami typu studio – 2×2 – pokoje dla 4 osób. Wszystkie pokoje mają własne łazienki i są wyposażone w TV. W sumie Royal jest w stanie zapewnić nocleg dla 48 osób. Na życzenie zapewnia smaczne śniadanie i obiadokolację.

Na terenie Pensjonatu jest sala bilardowa a w ogrodzie miejsce pod ognisko grilla i filcowanie. Parking samochodowy (zmieści się tam nawet autobus) jest zamykany i monitorowany. Monitoring podczas ślubu jest wskazany. Warto więc wskazać dobrego fotografa ślubnego.

Tuż obok pensjonatu znajdują się małe wyciągi narciarskie, natomiast do głównego wyciągu na Kopę jest około 700 m.
Warto wiedzieć, że dolna stacja kolejki linowej znajduje się na wysokości 820m n.p.m. natomiast górna stacja na Kopie położona jest na wysokości 1340 m n.p.m. Przewozy turystów obsługuje Miejska Kolej Linowa Karpacz Sp. z o.o.

Jeżeli chcesz spędzić weekend lub wakacje w Karpaczu zapraszamy do naszego pensjonatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Po długuej trasie należy Ci się odpoczynek - najlepiej wśród skandynawskich mebli