DxO Nik Collection 4 i nowy Silver Efex Pro oraz Viveza

DxO Nik Collection 4 i nowy Silver Efex Pro oraz Viveza

Firma DxO przygotowała nową wersję Nik Collection 4. A w niej głownie cieszy aktualizacja dwóch wtyczek oraz poprawa płynności pracy pomiędzy Photoshop i Adobe Lightroom.

Nik Collection 4 - nowe wtyczki Photoshop Lightroom
Nik Collection 4 – nowe wtyczki Photoshop Lightroom

DxO Nik Collection 4 – nowości

Silver Efex Pro jest wtyczką przeznaczoną do obróbki zdjęć w czerni i bieli. Wtyczka ta pozwala uzyskać wygląd klasycznych filmów czarno-białych i technik obróbki ciemniowej, łącząc je z najnowocześniejszymi narzędziami do obróbki cyfrowej. To co jest główną siłą wtyczek Nik Collection to łatwa i precyzyjna korekta lokalna za pomocą punktów kontrolnych DxO (U Point).

Viveza to wtyczka, która oferuje korekty globalne i kolorystyczne, i jest prawdopodobnie najbardziej zbliżona do klasycznej techniki dodging and burning – dodawania i wypalania, ale ma zastosowanie do zdjęć kolorowych, a nie czarno-białych.

Poza tym aktualizacja oprogramowania DxO w wersji Nik Collection 4 daje znacznie lepszą integrację z programami graficznymi Lightroom i Photoshop oraz ma nową funkcję Meta Presets w palecie Photoshop Nik, która łączy korekty z różnych wtyczek – na tym etapie dziesięć nowych Meta Presets jest dostarczanych jako gotowe – niekonfigurowalne tzn. że ustawienia te nie mogą być na tym etapie rozwoju programu edytowalne przez użytkownika.

Nik Collection 4 najlepsze wtyczki do Photoshop Lightroom

Do 30 czerwca wtyczki DxO Nik Collection tańsze o 30%

Nik Collection 4 najlepsze wtyczki do Photoshop Lightroom
Nik Collection 4 najlepsze wtyczki do Photoshop Lightroom

Related Images:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *