Konferencja prasowa XVI Przystanku Woodstock – Wajda Niedźwiecki

Konferencja prasowa XVI Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odra z udzialem m. in. Andrzeja Wajdy oraz Marka NiedzwieckiegoKonferencja prasowa XVI Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą z udziałem m. in. Andrzeja Wajdy oraz Marka Niedźwieckiego.

Kontrowersyjnym wyzwaniem jest zaprosić persony związane z mediami i umieć spojrzeć prawdzie prosto w oczy. Nie po raz pierwszy na XVI Przystanku Woodstock poruszono problem mediów publicznych. ?Zawróciliśmy Wisłę? powiedział Owsiak, a publiczna telewizja nie raczyła zaszczycić nas swoją obecnością. ?Dysponujemy wozami HD, w dobie kryzysu zdajemy sobie sprawy z deficytu finansowego TVP. Dlatego zaproponowaliśmy, za zgodą artystów transmisję co najmniej dwóch koncertów- Nigela Kennedy?ego i Leszka Możdżera. Nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi.? Nie tylko Owsiak zwrócił na ten problem uwagę. Wczoraj z Dużej Sceny temat podjął Krzysztof Materna. Dziś w trakcie konferencji także Marek Niedźwiecki. Temat ten należałoby pozostawić chyba bez komentarza.

W półmilionowym Woodstockowym mieście żyje prawdziwa Polska. Jedynie co czwarty Woodstockowicz jest zadowolony z naszej demokracji- jak wynika z przeprowadzonej ankiety. Tylko tutaj skinhead pomoże punkowi. Tutaj żyje się w kurzu i pocie jak w krainie mlekiem i miodem płynącej.

?Owsiak na prezydenta!?, okrzyknął reżyser Andrzej Wajda zaszczycony zaproszeniem organizatora. ?Ale Owsiak nigdy tego nie chciał?, podsumował. Szkoda?

One thought on “Konferencja prasowa XVI Przystanku Woodstock – Wajda Niedźwiecki

  1. Jeżeli szukacz części do swojej maszyny zaglądnij do

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Po długuej trasie należy Ci się odpoczynek - najlepiej wśród skandynawskich mebli